• Noav HS1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Storken, EricTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Storken, EstherTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beckers, CasSpelend teamlid
    Bruggeman, ThijmenSpelend teamlid
    Cremers, VincentSpelend teamlid
    Huntjens, LukaSpelend teamlid
    Jansen, JimSpelend teamlid
    Kronberger, SvenSpelend teamlid
    Laar, Massimo van deSpelend teamlid
    Peters, GuusSpelend teamlid
    Peters, MartSpelend teamlid
    Peters, RikSpelend teamlid
    Queis, MattieSpelend teamlid
    Simons, BartSpelend teamlid
    Tegelaers, GuidoSpelend teamlid
    Theeuwen, StijnSpelend teamlid
    Willems, MaxSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Noav HS1 ( Hoofdklasse HK HS-B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1White Demons HS122182274255318938
    2Rapiditas HS22215256576075032
    3Swift (H) HS12214176816473429
    4Bevo HC HS32213096335409326
    5Jupiter '75 HS12212010577576124
    6Cabooter Fortes Venlo HS1229310563592-2921
    7Handbal Someren HS1229211636639-320
    8Noav HS12210012621626-520
    9Sittardia/BFC HS3229013561603-4218
    10Dongen HS1227015641729-8814
    11Vios HS1226115551657-10613
    12Apollo HS1224117504598-949
  • Noav HS1

    Heren Senioren (L)

    28,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    28,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,91

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd