• Noav HS1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Feijen, BramOverige stafAIS-contactpersoon
    Feijen, BramOverige stafTeammanager
    Storken, EricTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Storken, EstherOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beckers, CasSpelend teamlid
    Bruggeman, ThijmenSpelend teamlid
    Jansen, JimSpelend teamlid
    Laar, Massimo van deSpelend teamlid
    Manusama, JindraSpelend teamlid
    Peters, GuusSpelend teamlid
    Peters, MartSpelend teamlid
    Peters, RikSpelend teamlid
    Queis, MattieSpelend teamlid
    Simons, BartSpelend teamlid
    Tegelaers, GuidoSpelend teamlid
    Theeuwen, StijnSpelend teamlid
    Willems, MaxSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Noav HS1 (h) - LimMid HS1 (h)20 - 26
    7 mei.Zwart Wit HS1 (h) - Noav HS1 (h)26 - 19
  • Poulestanden Noav HS1 (3020 Heren Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tremeg HS122171457243813435
    2Gemini (V) HS122153451738912833
    3Bevo HC HS322161557645711933
    4Sittardia HS22212465224824028
    5Zwart Wit HS12212010459460-124
    6HC Groot Venlo (V) HS1219394534114221
    7Handbal Someren HS1219111456485-2919
    8Hercules'81 HS1228113315383-6817
    9Noav HS1228113462555-9317
    10LimMid HS1217113400463-6315
    11Bouwcenter Centen HVW HS1215016424491-6710
    12Bedo HS1223217382524-1428
  • Noav HS1

    Heren Senioren (L)

    21,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    25,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,77

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd