• Noav DS2

  • Noav DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Janssen, FreekTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dreessen, SuzanneSpelend teamlid
    Engelen, Fenne vanSpelend teamlid
    Heckmans, SofieSpelend teamlid
    Houps, VeraSpelend teamlid
    Huntjens, KidaSpelend teamlid
    Janssen, MareSpelend teamlid
    Jennen, FennaSpelend teamlid
    Jennissen, LynnSpelend teamlid
    Lisdonk, Jolijn vanSpelend teamlid
    Pesgens, BoSpelend teamlid
    Ritzen, LiekeSpelend teamlid
    Ruijters, LunaSpelend teamlid
    Tubee, YlvaSpelend teamlid
    Ummels, MauraSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Noav DS2 ( 1e Klasse ZO-LB DS-1A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vilt/Be Quick DS120171248836112735
    2Rapiditas DS120150549536912630
    3Zwart Wit DS12014244503757530
    4HV Gemini Voerendaal DS22013164874444327
    5Noav DS22012084163863024
    6H.V. Born DS12010194704591121
    7M.I.C. DS22090113603411918
    8MEOS DS2208111420441-2117
    9LimMid DS2204016354487-1338
    10Beekse Fusie Club DS3203116411507-967
    11Wijnandia DS1201118348529-1813
  • Noav DS2

    Dames Senioren

    20,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    19,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd