• Noav DS2

  • Noav DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Janssen, FreekTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bremer, SvenjaSpelend teamlid
    Dreessen, SuzanneSpelend teamlid
    Engelen, Fenne vanSpelend teamlid
    Heckmans, SofieSpelend teamlid
    Houps, VeraSpelend teamlid
    Huntjens, KidaSpelend teamlid
    Janssen, MareSpelend teamlid
    Jennen, FennaSpelend teamlid
    Jennissen, LynnSpelend teamlid
    Lisdonk, Jolijn vanSpelend teamlid
    Pesgens, BoSpelend teamlid
    Ritzen, LiekeSpelend teamlid
    Ruijters, LunaSpelend teamlid
    Tubee, YlvaSpelend teamlid
    Ummels, MauraSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 20:30Rapiditas DS1 (d) - Noav DS2 (d)Aan de Bron
    10 mrt. 13:30Noav DS2 (d) - Vilt/Be Quick DS1 (d)Reinoudhal
    17 mrt. 13:30H.V. Born DS1 (d) - Noav DS2 (d)Het Anker
    24 mrt. 12:00Noav DS2 (d) - Beekse Fusie Club DS3 (d)in de Bandert
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Noav DS2 ( 1e Klasse ZO-LB DS-1A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vilt/Be Quick DS11513113722779527
    2Rapiditas DS115120340429610824
    3Zwart Wit DS11510233422806222
    4HV Gemini Voerendaal DS21510143643263821
    5Noav DS21410042912494220
    6H.V. Born DS115717356353315
    7MEOS DS214518294318-2411
    8M.I.C. DS2155010260261-110
    9LimMid DS2142012229342-1134
    10Beekse Fusie Club DS3142012282358-764
    11Wijnandia DS1141013244378-1342
  • Noav DS2

    Dames Senioren

    20,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    17,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd