• Noav DC4

  • Noav DC4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Weijzen, ErikTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Coninck, Imke deSpelend teamlid
    Craenen, LaraSpelend teamlid
    Geurts, EviSpelend teamlid
    Hautvast, LoesSpelend teamlid
    Hendriks, ZoëSpelend teamlid
    Mulder, NoorSpelend teamlid
    Ommen, Meike vanSpelend teamlid
    Puts, GwennSpelend teamlid
    Verdonschot, FayeSpelend teamlid
    Wagemans, EllaSpelend teamlid
    Weijzen, EvaSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Noav DC4 (d) - DHC Meeuwen (B) DC1 (d)9 - 16
    12 mei.Noav DC4 (d) - Vlug en Lenig DC3 (d)12 - 16
  • Poulestanden Noav DC4 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Posterholt DC114130124611213426
    2H.V. Born DC2159242331894420
    3Vlug en Lenig DC3149142211992219
    4Olympia DC1148241991742518
    5Noav DC4157262001821816
    6DHC Meeuwen (B) DC175029486810
    7SVM DC213427180184-410
    8Zwart Wit DC3143110110153-437
    9M.I.C. DC2153012191304-1136
    10BDC'90 DC2131012137228-912