• Noav DA1

  • Noav DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dreessen, SuzanneTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Jennissen, LynnTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruls, BenteSpelend teamlid
    Jennissen, LivSpelend teamlid
    Kraus, DaphneSpelend teamlid
    Lempens, BoSpelend teamlid
    Mertens, FemSpelend teamlid
    Schmitz, IsaSpelend teamlid
    Verreussel, GuusjeSpelend teamlid
    Vranken, HannahSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Noav DA1 ( Poule ZO-LB DA-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beekse Fusie Club DA118160253726727032
    2M.I.C. DA118140446832414428
    3Cabooter Fortes Venlo DA118140456935821128
    4LimMid DA1187110377460-8315
    5Noav DA1184113295508-2139
    6Vios DA1183114271369-987
    7Rapiditas DA1183114317548-2317