• Noav DA1

  • Noav DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kraus, MiriamTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Rours, DianaOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Coonen, EvaSpelend teamlid
    Dreessen, SuzanneSpelend teamlid
    Engelen, Fenne vanSpelend teamlid
    Eringa, SuusSpelend teamlid
    Houps, VeraSpelend teamlid
    Huntjens, KidaSpelend teamlid
    Kraus, NikkiSpelend teamlid
    Lempens, BrittSpelend teamlid
    Lourens, JudySpelend teamlid
    Ritzen, LiekeSpelend teamlid
    Ruijters, LunaSpelend teamlid
    Savelkoul, MeikeSpelend teamlid
    Ummels, MauraSpelend teamlid
    Verboort, SaraSpelend teamlid
    Winkens, LuneSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Rapiditas DA1 (d) - Noav DA1 (d)10 - 0
  • Poulestanden Noav DA1 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rapiditas DA118161151732119633
    2M.I.C. DA117141251131219929
    3Beekse Fusie Club DA1159063283091918
    4Noav DA1179084063673918
    5Zwart Wit DA115609270321-5112
    6HC Groot Venlo (V) DA1176011318414-9612
    7BSAC DA1175012332385-5310
    8Vios DA1181017195448-2532